USŁUGI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH
  • Wycieczki - pragniemy przedstawić Państwu szeroki wachlarz usług w organizowaniu przewozów dla dzieci i młodzieży oraz innych grup na wszelkiego rodzaju wycieczki, wyjazdy grupowe, kolonie, zielone szkoły, czy zawody. Z nami dojedziesz wszędzie! Obsługujemy całą Polskę jak i całą Europę. Dbając o najwyższy standard świadczonych usług, możemy Państwa zapewnić o naszym profesjonalizmie, solidności, dokładności oraz punktualności. Oferta skierowana jest do wszystkich szkół, przedszkoli czy ośrodków. Waszym dzieciom zapewniamy bezpieczny transport w drodze na obozy, zielone szkoły, wycieczki szkolne, ferie zimowe, zawody oraz wystawy.

  • Wyjazdy narciarskie - Wyjazdy narciarskie skierowane są do osób, które całe lato czekają na zimowe szaleństwo. My Państwu pozwolimy skorzystać z niego w pełni nie martwiąc się o czas oraz dojazd do wybranych miejsc! Nasze pojazdy czekają przygotowane do Państwa dyspozycji! Kompleksowe usługi transportowe związane z wyjazdami narciarskimi oraz snowboardowym na stoki znajdujące się na terenie Polski jak również za granicą.

  • Wyjazdy na przysięgi - nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z wyjazdami na przysięgi. Doradzimy, zaplanujemy całą podróż.

  • Wyjazdy na imprezy sportowe - obsługujemy szkoły jak i kluby sportowe gdzie potrzebny jest transport na turnieje, obozy sportowe czy mecze piłkarskie. Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpieczne podróżowanie.

Rozkład jazdy

Kup bilet

Pensjonat Giecówka

Jesteśmy uczestnikiem Programu - Rzetelna Firma