USŁUGI DLA FIRM
  • Przewozy konferencyjne - jeśli planujesz organizację konferencji w firmie i poszukujesz transportu na najwyższym poziomie - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody osobowe, busy oraz autokary. Wszystkie nasze pojazdy są nowoczesne, klimatyzowane, zadbane oraz sprawne technicznie - a nasi kierowcy zapewnią spokojną oraz bezpieczną podróż. Zapewniamy Państwu profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Naszym dodatkowym atutem są konkurencyjne ceny wynikające z indywidualnego podejścia do każdego klienta, również w naszej ofercie zapewniamy rabaty już dla stałych klientów.

  • Przewóz pracowników - świadczymy kompleksowe usługi dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Przewozimy pracowników do i z zakładu pracy.

  • Spotkania biznesowe - Spotkania biznesowe są istotną częścią każdej dużej korporacji. Dlatego ważne jest aby transport zrealizowany był na najwyższym poziomie. Jeżeli Państwa firma organizuje spotkania biznesowe na terenie całego kraju i poszukuje odpowiedniego transportu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Przewozy na targi - Jeśli organizują Państwo wyjazd na tragi i potrzebują transportu w naszej ofercie świadczymy również wynajem samochodów wraz z kierowcą na przetargi. Współpracujemy ze szkołami, uczelniami, firmami oraz osobami indywidualnymi. Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody o bardzo wysokim standardzie, wszystkie są nowoczesne oraz w nienagannym stanie wizualnym oraz technicznym.

  • Delegacje, transport na lotniska - Wychodząc Państwa oczekiwaniom naprzeciw, do naszej oferty dołączyliśmy wynajem naszych samochodów w zakresie transferów lotniskowych. Zadbamy aby podróż na lotnisko lub z lotniska na miejsce noclegowe odbyła się punktualnie, sprawnie oraz komfortowo! Zaoszczędzimy Państwa czas! Indywidualne transfery pozwalają Państwu na komfort w planowaniu podróży dostosowując się tylko do własnych potrzeb. Zaoszczędzimy Państwa czas będąc w pełni do Państwa dyspozycji. Nawet opóźnienie przylotu nie będzie już problemem, ponieważ nasz kierowca będzie cały czas czekać na Państwa!

  • Wycieczki firmowe - jeśli planujesz organizację wycieczki dla Państwa firmy to nasza oferta transportu jest idealna. Nasza oferta skierowana jest do firm, poszukujących transportu na wszelkiego rodzaju organizowane wyjazdy. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowe, komfortowe, klimatyzowane oraz w pełni sprawne technicznie busy oraz autokary.

  • Imprezy firmowe - Firma Trans-Bus oferujemy Państwu transport na wszystkie możliwe wyjazdy organizowane przez firmę. Przywozimy, odwozimy przez cały czas imprezy. Wszystko dla dobra klienta, dostosujemy się do wymagań. W razie problemów doradzamy swoim doświadczeniem wiedzą jaką zdobyliśmy prowadząc firmę transportową.

Rozkład jazdy

Kup bilet

Pensjonat Giecówka

Jesteśmy uczestnikiem Programu - Rzetelna Firma